0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

Bir türlü gitmek bilmeyen ve ne yaptıysanız kurtulamadığınız birkaç kilogram fazlalığınız mı var? Bu tip durumlarda günümüzde artık kişilerin aklına direkt detoks programı veya detoks tarifleri geliyor olup, 3- 10 gün arasında değişen detoks programları uygulamaya başlıyorlar. Ancak, internet üzerinden araştırıp uyguladığınız detoks tariflerinden veya programlarından başta istediğiniz başarıyı yakalarken, uygulamayı bırakır bırakmaz kilonuzda kısa bir süre içerisinde geri artışı görebiliyorsunuz. Özellikle full sıvı içerikler barındıran programları 3 günden fazla uygulamak ise çeşitli sağlık sorunlarına yol açabiliyor.

Bu noktada da işin uzmanı ile çalışmak büyük bir önem taşıyor. Leafit diyetisyenleri olarak kişiye özel hazırladığımız 10 günlük detoks programları ile fazla kilolarınızdan en sağlıklı yolla kurtulmanızı sağlıyoruz. Diyetisyenlerimizden biri ile yapacağınız online görüşmede, birlikte anamnez formu doldurarak sürece başlıyorsunuz. Bu formdaki sorular sayesinde sizlerin sağlık profili hakkında bilgi sahibi oluyor, gerçekte olmanız gereken hedef kilonuzu belirliyor ve ardından size özel hazırlanacak olan diyet listesini sizinle paylaşıyoruz. Bu diyet listesinde Leafit’e özel olan detoks tarifleri bulunuyor olup, hem katı hem de sıvı öğünler ile 10 gün içerisinde fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlıyoruz. Sürecin 5. gününde küçük bir kontrol seansı gerçekleştirerek listeye uyum durumunuzu değerlendiriyor ve mevcut sorunuz varsa sorularınızı cevaplıyoruz. Ardından güncel durumunuzu değerlendirerek kalan 5 günlük listenizi de sizlere iletiyoruz. Toplamda 10 günün sonunda da sonuç değerlendirmesi yapmak üzere bir kez daha telefon görüşmesi yaparak Detoks Programı sürecimizin sonuna geliyoruz. Böylece fazla kilolarınıza birlikte hoşça kal demiş oluyoruz!

Detoks Programı Sadece Fazla Birkaç Kilo İçin Midir?

Detoks süreci çoğu zaman fazla kilolardan kurtuluş olarak görülse de belirtmekte fayda var ki bazı diyete başlama dönemlerinden önce motivasyon kazanmak adına da yapılan bir çalışma olabilir. Birkaç kiloyu kısa süre içerisinde kaybettikten sonra bunu korumak ve devamını getirebilmek adına kişiler uzun süreli beslenme danışmanlığına geçiş yapabilir. Diyette motivasyon en önemli faktörlerden biri olduğundan bu başlama tekniği bazı kişiler tarafından tercih edilebilmektedir.

Aynı zamanda sağlıksız yiyecekler ile beslenildiği düşünülen bir dönemin ardından vücudu dinlendirmek için de detoks programı uygulanabilmektedir.

Bunun gibi bir başlangıç yapmak veya sadece detoks sürecinin keyfini sürmek istiyorsanız bizimle detaylar ve randevu için iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın!