0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

yuzyuzediyetisyenhizmetininfaydalari

Kilo verme, kilo alma veya kilo koruma süreçlerini tek başına sürdürmek zorlayıcı olabilir. Profesyonel bir destek alınarak hem diyet süreci kolay bir hale getirilebilir hem de sağlıklı adımlarla ilerlenebilir. Özellikle, beslenme alışkanlıklarını mevcuttaki hastalıklarının tedavisini desteklemek amacıyla değiştirmek isteyen kişilerin diyetisyen kontrolünde ilerlemesi oldukça önemlidir. Diyet yapmak sadece kilo değişikliği yaratmak için girilen bir süreç olarak düşünülmemelidir. Diyetisyen, sağlıklı beslenmeye yönelik bilinmesi gerekenleri ve kişiye özel hazırlanan diyet listeleri ile ihtiyaç duyulan günlük enerjiye ve besin ihtiyaçlarına göre beslenmeyi sizlere öğretir. Yüz yüze beslenme danışmanlığı bu nedenle bir eğitim süreci gibi de düşünülebilir. Bağdat Caddesi diyetisyen hizmetleri kapsamında hizmet veren Leafit diyetisyenleri her bir danışanı için özenle süreç planlaması yapar. Yüz yüze beslenme danışmanlığı faydaları ile danışanlarının diyet sürecinde keyifle ilerlemesine olanak tanır.

Yüz yüze beslene danışmanlığı ve online beslenme danışmanlığı kapsamında verilen hizmet bir biri ile benzerdir. Vakit problemi olan kişiler için online beslenme danışmanlığı bir kurtarıcı rolü üstlenirken yüz yüze beslenme danışmanlığın da farklı özellikleri ön plana çıkabilir.

Detaylı Vücut Analizi

Diyetisyen Bağdat Caddesi kliniğinde gerçekleştirilen görüşmelerde, vücut analizi alma şansı bulunur. Kullanılan özel tartı aracılığı ile vücudun kas, yağ kütlesi detaylı olarak ölçülebilir. Bu sayede danışanın diyet yaparak geçirdiği bir hafta sonucunda vücudunda meydana gelen değişimler detaylı bir şekilde görülebilir. Bir sonraki diyet listesi vücutta gelişen değişimler ışığında planlanabilir. Ödem tutumu söz konusu olması halinde bu durum tespit edilebilir. Vücutta ödem tutumu olduğu durumlarda diyet ile verilen veya alınan kilo net bir şekilde anlaşılmayabilir. Ancak detaylı vücut analizi sayesinde vücuttaki tüm değişimler görülebilir.

Yüz Yüze Motivasyon Kazanımı

Bağdat Caddesi diyetisyen hizmeti almak için ideal konumlardan biridir. Hem merkezi konumu hem de çevresinde çok sayıda sosyalleşme imkanı sunan muhit yüz yüze diyetisyen görüşmesi sağlamak için de ideal bir konumdur. Bölgenin sağladığı motivasyon kadar yüz yüze yapılacak görüşmelerle bu motivasyon daha da arttırılabilir. Diyetisyeniniz ile karşılıklı konuşma yaparak geçireceğiniz görüşme sayesinde interaktif bir seans geçirebilirsiniz. Diyetle ilgili sorularınız üzerine konuşabilir, süreç ile ilgili aklınıza takılan kısımlar için kapsamlı bir görüşme gerçekleştirilebilirsiniz. Pozitif enerjinin yüklendiği, bol motivasyonlu seanslar sayesinde hedefe ulaşmanız kolaylaşabilir ve tüm diyet sürecinden keyif alabilirsiniz. Diyet yapmayı bir kısıtlama süreci olarak değil aksine kendinizi geliştirdiğiniz bir süreç olarak düşünebilirsiniz.

Disiplin Sağlayabilme Kolaylığı

Bir diyet listesine uyum sağlayabilmek ve süreci harfiyen uygulayabilmek disiplin gerektirir. Diyet listesinin kişiye özel olması büyük bir özellikken listenin tam bir şekilde uygulanması hedeflere daha kolay ulaşılmasını sağlar. Bağdat Caddesi en iyi diyetisyen denildiğinde danışanlarına hem bu disiplini hem de motivasyonu aşılayan kişiler gelir. Yüz yüze beslenme danışmanlığı alan kişiler haftanın belirli bir gününü ve saatini diyetisyen görüşmesi için ayırır. Günlük programda bir yer edinen görüşme sayesinde kişiler diyetisyene gitme fikri konusunda disipline olmaya başlar. Görüşmede geçecek diyet hakkında konuların güzel ve elde edilen sonuçların başarılı olması için kişiler ekstra özenle uğraşır. Tüm bu başlıklar beraberinde disiplini getirir ve diyetle gelen başarıyı arttırır.

Yüz yüze beslenme danışmanlığı sayesinde yüksek motivasyonlu bir süreç geçirilebilir, detaylı vücut analizi ile süreç başarısı detaylıca takip edilebilir. Yüz yüze diyetisyen hizmeti ile sağlıklı bir zayıflama veya kilo alma sürecine girmek isteyenleri Bağdat Caddesi diyetisyen kliniğimize davet ediyoruz.

Blog’dan En Son Haberler

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir