0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

Sağlıklı beslenmeye geçiş ve ideal kiloya ulaşma süreci ince ayrıntıları olan önemli süreçlerdir. Bu süreçler yüz yüze danışmanlık ile profesyonel bir şekilde geçirilebilir. Yüz yüze danışmanlık kapsamında uygulanan diyet programlarıyla sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmakla beraber ideal kilonuza ulaşmanız ve diyabet, yüksek kolesterol, tansiyon gibi çeşitli hastalıklara karşı vücudunuzu korumanız sağlanır. Diyetisyeninizle yapacağınız yüz yüze beslenme danışmanlığı kapsamındaki görüşme ardından hazırlanan yüz yüze diyet ile bu sürece önemli bir adım atılmış olur.

İdeal kiloya ulaşma hedefiniz kilo alma veya kilo verme şeklinde sağlanırken bir uzman ile çalışarak hedefe ulaşmanız daha kısa sürede gerçekleşir. Aynı zamanda daha kolay bir yol ile  kalıcı sonuçlara ulaşmak  için en sağlıklı ve uygun yöntemlerle süreç planlaması yapılır. Bağdat Caddesi diyetisyen başlığı kapsamında sizlere profesyonel bir hizmet sunulur.

Yüz yüze danışmanlık hizmetimiz altında sizlere özel hazırlayacağımız beslenme programları ile kilo verme veya kilo alma sürecinizi birlikte takip ediyor, hedefinize sağlam adımlar ile birlikte ilerliyoruz. “Peki, yüz yüze beslenme danışmanlığı hizmetimiz altında sizleri neler bekliyor?” dilerseniz detaylıca anlatalım.

Kişiye Özel Beslenme Programı

Öncelikle, diyetisyenlerimizden biri ile gerçekleştireceğiniz yüz yüze seanslarımızın ilkinde 1 saat süre içerisinde birlikte dolduracağımız anamnez formu ile sizi yakından tanıyor, son 6 ay içerisindeki kan parametre sonuçlarınızı değerlendiriyor, beslenme alışkanlığınızı detaylı bir şekilde bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Özel vücut analizi yapan tartımız ile vücut ölçümünüzü yapıyor, çıkan analiz sonuçları ile vücut kütle, kas ve yağ dağılımını değerlendiriyoruz. Böylece size en uygun beslenme programını hazırlarken, hazırlanan programın vücut tipinize, hedeflerinize, yaşam şeklinize ve alışkanlıklarınıza uyumunu, özellikle de sağlık profilinize en uygun şekilde kişiye özel beslenme programı oluşturulmasını sağlıyoruz.

İlk seansımızın ardından 7 veya 10 gün sonrasında kontrol seansı için sizi tekrar Bağdat Caddesi diyetisyen kliniğimize çağırıyoruz. 20 dakikalık bu seansımızda diyetinizin ilk haftasının nasıl geçtiğini, sizlere neler hissettirdiğini konuşuyor, tekrar gerçekleştireceğimiz vücut analizi ile vücudunuzda meydana getirdiği değişimleri değerlendiriyoruz. Böylece gerekirse diyet programınızda küçük değişimler yapıyor, motivasyon konuşmalarımızı gerçekleştiriyor ve bir sonraki seansımızda görüşmek üzere sizleri yine ofisimize davet ediyoruz.

Üçüncü seansımızda da ölçümlerimizi gerçekleştiriyor, listeye uyumunuzu değerlendirip diyet programınız ve yaşam şekliniz üzerine detaylıca konuşuyoruz. Diyet programınızı düzenliyor, beslenme programınıza uygun olacak şekilde önereceğimiz yemek, tatlı ve ara öğün tarifleriyle diyetinizde çeşitlilik sağlıyoruz. Bağdat Caddesi en iyi diyetisyen hizmeti almanızı sağlayarak tüm sürecin başarılı ve sürdürülebilir olması için çalışıyoruz.

Dördüncü seansımız yine kontrol seansı olup, aynı şekilde vücut analiz ölçümünüzü gerçekleştiriyor, sonucunuzu ve diyet sürecinizi değerlendiriyoruz.  Dördüncü seansımız ile birlikte yüz yüze danışmanlık paketimizin ilk bir ayını doldurmuş oluyoruz.

Hedefiniz doğrultusunda dilerseniz bir ayın ardından yeni bir yüz yüze beslenme danışmanlığı paketiyle veya kilo koruma programımız ile diyet programınıza devam ediyoruz.

Kadıköy Çevresi ve Bağdat Caddesi Yüz Yüze Diyetisyen Fiyatları

Beslenme danışmanı ile yapacağınız görüşmeler paket programlar içerisine toplanır. Yüz yüze danışmanlık hizmeti kapsamında diyetisyen fiyatları dönemsel olarak değişiklik gösterir. Paket programlarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak ve diyetisyen Bağdat Caddesi güncel fiyat bilgisine erişim sağlamak için iletişim bölümüzde bulunan telefon numaralarından veya form aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sağlık dolu günler dileriz.