0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

Hayalinizdeki bedene ve sağlıklı kilonuza ulaşma yolunda, beslenme davranışınızı düzenleyip, geliştirmek büyük bir önem taşıyor. Beslenme davranışlarınız üzerinde bu tür değişimler yaparken ise diyetisyen desteği ile çalışmak süreç için oldukça önemli bir rol oynuyor.  Diyetisyen desteği ile birlikte de yüz yüze veya online diyetisyen danışmanlığı devreye giriyor.

Alacağınız online diyetisyen danışmanlığı sayesinde sağlıklı beslenme davranışını kalıcı hale getiriyor, sağlık ve vücut örüntünüze göre belirlediğiniz kilo verme veya alma hedefinize doğru adımlarla daha kısa sürede ulaşıyorsunuz. Ayrıca beslenme programının kişiye özel olması büyük bir önem taşıyan bir konu olduğundan, diyetisyeninizin size özel hazırlayacağı bir programı uygulamak hem daha sağlıklı hem de daha doğru bir yöntem oluyor.

“Tüm bunlar oldukça güzel ama benim görüşmeler için diyetisyenimin ofisine gidecek bir vaktim yok.” veya “Ben sürekli bir takip altında olup her an soru sormak istiyorum.” diyorsanız online diyetisyenlik kapsamında alacağınız program tam da isteklerinizi karşılayacak program olacaktır. Bu program sayesinde ofisimize gelmenize gerek kalmadan bulunduğunuz yerden seansları gerçekleştirebilir, WhatsApp üzerinden bizlere sorularınızı sorabilir, öğün düzeninizde değişim olduysa veya olacaksa bizlerle paylaşarak anlık müdahalelerde bulunarak beslenme programınızın dışına çıkılmasının önüne geçebiliriz.

Bu 1 aylık program kapsamında, beslenme danışmanı  ile yapacağınız görüntülü konuşmalar ile gerçekleşen 4 seans yer alıyor. Diyetisyenlerimizden biri ile yapacağınız ilk görüntülü konuşma yaklaşık olarak 30 veya 40 dakika sürüyor olup, bu görüşme içerisinde sağlık durumunuzu ve beslenme alışkanlıklarınızı öğrenmemizi sağlayan anamnez formumuzdaki sorular ile sizleri yakından tanıyoruz. Ardından size özel hazırlayacağımız beslenme programını sizlerle paylaşıyor ve başlama günü olarak planladığımız günden itibaren ki ilk üç günde öğün fotoğraflarınızı bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. Böylece porsiyon miktarı ve düzenlemesini ilk üç gün içinde sizlere göstermiş olup, süreçte doğru adımlarla ilerlemeyi hedefliyoruz.

Ardından haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz görüntülü konuşmalar ile 2. seansımızı gerçekleştiriyoruz. Bu seansta diyete uyumunuzu konuşuyor, tartı ve bel ölçüm sonuçlarınızı değerlendiriyoruz. Diyet listenizde gerekli düzenlemeleri yaparak, 1 hafta sonraki 3.seansımızda buluşuyoruz. 3. haftada sürecimize yeni bir diyet listesi ile devam ederken, yemek, tatlı veya ara öğün tariflerimiz ile beslenme programınızı çeşitlendiriyoruz. Bu sayede monotonluktan uzak beslenme programları ile keyifli bir süreç deneyimlemenizi sağlıyoruz.

4. seansımız aylık programın son seansı olup, hedefiniz doğrultusunda dilerseniz yeni online beslenme danışmanlığı paketine geçiyor, dilerseniz kilo koruma programımız ile kilo değişiminizi kalıcı hale getiriyoruz.

Online Diyette Ölçümler Nasıl Yapılır?

Online beslenme danışmanlığı programına başlayacak danışanlarımızda sıklıkla karşılaştığımız bir soru olduğundan ayrı bir başlık ile soruyu cevaplamak istedik. Öncelikle diyet sürecinize başlayacağınız ilk günün sabahında tartılmanızı ve tartı sonucunuzu bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Tartı ölçümleri ile birlikte bel ve göbek çevresini de mezura ile ölçümünü gerçekleştirmek süreç takibi için oldukça önem taşıyor. Bundan dolayı, başlangıç günündeki bel ve göbek çevresi ölçümlerinizi de bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. (Görüntülü konuşmamız sırasında doğru ölçümü nasıl gerçekleştireceğinizi sizlere anlatıyoruz.) Haftalık olarak tekrarlanan bu ölçümler sayesinde tüm süreci yakından takip ederek en iyi online diyetisyen hizmetine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Online Diyetisyen Fiyatları

Online diyetisyen ücretleri, dönemsel olarak güncellenir ve bir aylık olarak planlanır. Diyet sürecine başlanmadan öncesinde bilgi alınması güncel bilgilere ulaşılması adına daha doğru bir adımdır. Online diyetisyen fiyatları ile ilgili güncel bilgilere ulaşmak  veya randevu almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bölümümüzde yer alan formu doldurarak da diyet sürecine yönelik bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Sağlık dolu günler dileriz.