0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

HakkımızdaHikayemiz

Biz Gözde Cirit ve Selin Ecem Eryüzgeç. Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başlayan dostluğumuzu, meslek hayatımıza taşıyarak Leafit ailemizi kurduk. Besinlerin sağlık üzerindeki gücüne inancımız olduğu kadar, bitkilerden gelen şifaya da inanarak Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi bölümü üzerine yüksek lisans yaptık. Sağlıklı beslenme programlarını olabilecek en güzel şekilde geliştirip; sizlere sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızda yardımcı olmak, çeşitli hastalıklarda nasıl beslenmeniz gerektiğini göstermek ve kilo problemlerinden oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçip, sağlıklı kilonuza ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Diyetisyenlerimiz


Uzm. Dyt. Selin Ecem Eryüzgeç

Diyetisyen & Fitoterapi Uzmanı

Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi “Beslenme ve Diyetetik” bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olan Selin Ecem Eryüzgeç, yüksek lisans eğitimini de aynı üniversitenin “Fitoterapi” bölümünde yaparak uzman ünvanını almıştır. Üniversite eğitimi sürecinde, Özel Akademik Hospital, Ataşehir Toplum Sağlığı Merkezi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul’da bulunan çeşitli özel kliniklerde staj yapmıştır. Bunların yanında Türkiye çapında büyük bir restaurant zinciri olan Midpoint’te kurum beslenmesi üzerine stajını başarıyla tamamlamıştır. Bitirme tezi olarak Bariatrik Cerrahi alanını seçen Selin Ecem, tez çalışmasını başarıyla tamamlamış ve bu konuyla ilgili seminer vermiştir.

Ayrıca eğitimi süresinde “Obezite Diyetisyenliği Kursu”, ” Geriatri Diyetisyenliği Kursu”,” Gıda Güvenliği Uzmanlığı” (ISO22000), “Fitness Beslenmesi Uzmanlık Eğitimi”, “Uluslararası Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı” gibi çeşitli sertifikalı eğitim ve kurs programlarına katılmıştır. Spor Beslenmesi Uzmanlık Sertifika Programı ile futbol, basketbol, yüzme, triatlon, voleybol ve bisiklet gibi birçok branştaki milli sporcuya, “sporcu diyetisyeni” olarak danışmanlık yapmak üzere kendini geliştirmiştir.

Leafit kurucu ortağı olan Selin Ecem, aynı zamanda Midpoint ve gastronomi sektöründeki farklı konseptlere sahip diğer beş markasının da bağlı olduğu Allpoints Restaurant Group şirketinde diyetisyenlik yapmaktadır.

 


 

Uzm. Dyt. Gözde Cirit

Diyetisyen & Fitoterapi Uzmanı

Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi “Beslenme ve Diyetetik” bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olan Gözde Cirit, yüksek lisans eğitimini de aynı üniversitenin “Fitoterapi” bölümünde yaparak uzman ünvanını almıştır. Üniversite eğitimi sürecinde, Bayındır Hastanesi, Ataşehir ve Kadıköy Toplum Sağlığı Merkezleri, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi ve İstanbul’da bulunan çeşitli özel kliniklerde staj yapmıştır. Bitirme tezi olarak Bariatrik Cerrahi alanını seçen Gözde, tez çalışmasını başarıyla tamamlamış ve bu konuyla ilgili seminer vermiştir.

Ayrıca eğitimi süresinde “Obezite Diyetisyenliği Kursu”, ” Geriatri Diyetisyenliği Kursu”, ” Gıda Güvenliği Uzmanlığı” (ISO22000) gibi çeşitli sertifikalı eğitim ve kurs programlarına katılmıştır.

Leafit kurucu ortağı olan Gözde, Vivatinell İlaç Firmasında eğitim uzmanı pozisyonunda görev almıştır.