0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

15 Günlük Sağlıklı Beslenmeyi Öğreniyorum Programı‘nın yoğun ilgi görmesi üzerine bu seferde çiftleri veya yakın arkadaşları düşünerek bir program hazırladık. Gerek günlük hayatınızın kalitesini arttıracak gerekse beslenmeye bağlı oluşan birçok hastalığın önüne geçecek sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmayı hedeflediğimiz bu programda sizlerle bir ekip oluyor, sağlıklı beslenme alışkanlığını hayatınızın bir vazgeçilmezi haline getiriyoruz.

Sağlıklı beslenme yolunda atılan adımların kalıcı ve en doğru şekilde olması için gereken konularda bilgi sahibi olmak, yaşam şeklinizde değişiklikler yaparken bu değişikliklerin doğru değişimler olduğundan emin olmak, sağlık profilinizi geliştirip gerekirse iyileştirecek davranışlar kazanmanızda sizlere destek olmak için 15 günlük bir program hazırladık.

Bu program kapsamında diyetisyenlerimizden biri ile gerçekleştireceğiniz yüz yüze görüşmede birlikte dolduracağımız anamnez formu, ardından özel ölçüm cihazı ile gerçekleştirilecek vücut analizi ve seans ardından 15 gün boyunca whatsapp üzerinden destek yer alıyor. Dolduracağınız anamnez formu ile yaşam şeklinizi ve sağlık profilinizi yakından tanıyor, yaptığınız yanlışları tespit ediyor ve bunları sağlıklı alışkanlıklarla değiştirmek üzere çalışıyoruz. Vücut analizinizi değerlendiriyor, vücudunuzun kütle, yağ ve kas dağılımını inceliyoruz. Odaklanılması gereken noktalar varsa bu konuda da neler yapabileceğiniz üzerine detaylıca konuşuyoruz.

Sağlıklı tabak modelleri oluşturmayı, yasaksız ve dengeli beslenmeyi, sağlıklı davranışları hayatınızın bir parçası haline getirmeyi, günlük beslenmenize ekleyeceğiniz bitkiler ile beslenmenizi zenginleştirmeyi ve tüm bunların hepsini yaparken sizin için en sağlıklı ve doğru bir yol olmasını sağlıyoruz.

Çitlere özel başlığı ile de bu geçiş sürecini en yakınınızdan destek alarak daha kolay hale getirmenizi ve hayatınızı birlikte güzelleştirmenizi ön planda tutuyoruz. En yakın arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, sağlıklı yaşamaya birlikte adım atmak isteyeceğiniz kişi ile sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Daha fazla bilgi ve randevu almak için burada bulunan bilgiler ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi incelemek veya fikir sahibi olmak isterseniz hizmetlerimiz sayfasından tüm detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Sağlık dolu günler dileriz.15 Günlük Sağlıklı Beslenmeyi Öğreniyorum Programı (Çiftlere Özel)