0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

ödem atıcı detoks suyu

Yemek miktarını fazla kaçırdığımız günlerde veya bir iki öğün de olsa sağlıksız besinler tüketmemizle vücudumuzu dinlendirme isteği duyarız. Böyle durumlarda hem yemek seçimlerimizi sağlıklı hale getirip hem de beslenmemize ara öğünlerde detoks kürleri ekleyerek vücudumuzun dinlenmesini sağlayabiliriz. Aynı zamanda ödem atımı da gerçekleştirerek hafifleme hissedebiliriz. Hem tadı oldukça lezzetli hem de ödem attırıcı bu ödem atıcı detoks suyu tarifimizle hafiflemeyi hissedeceksiniz. Haftada 3-4 gün günde bir bardak tarifimizden içerek, bağırsak sağlığınızı da destekleyebilirsiniz.

Ödem Atıcı Detoks Suyu İçin Malzemeler

1 poşet yeşil çay
1 demet maydanoz
1/2 limonun suyu
1 adet salatalık

Detoks Tarifler İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tarifimizle ilgili önemli bir uyarı vermek isteriz! Detoks suyu içeriğinden kaynaklı olarak kan sulandırıcı kullanan ve düşük tansiyon değerlerine sahip kişilerde rahatsızlık yaratabileceğinden tüketiminden kaçınılmalı veya takip altında tüketilmelidir. Detoks uygulamaları kişiye özel planlanması gereken süreçlerdir. Bilinçsiz detoks kürleri uygulamak, kan şekeri düşüklüğüne (hipoglisemi atakları), tansiyon düşüklüğüne ve baş dönmesine neden olabilmektedir. Bundan kaynaklı detoks, fazla bir iki kilodan kurtulmak için yapılsa bile özellikle tansiyon, kalp ve diyabet hastalarının mutlaka bir beslenme uzmanından destek alması gerekir.
Detoks dönemiyle ilgili daha detaylı bilgi veya destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlık dolu günler dileriz.

Blog’dan En Son Haberler

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir