0541 185 86 81

info@leafitsaglik.com

Pazartesi - Cumartesi 10.00 - 19.00

Sağlıklı beslenmeye bir adım atmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Doğru besin seçimleri, porsiyon kontrolleri, yasaksız ve dengeli bir yaşam modeli derken nereden ne şekilde başlayacağınız bazen karışıklıklara veya doğru bilinen yanlış hareketler yüzünden sizleri daha sağlıksız durumlara sürükleyebiliyor. Böyle durumların oluşmasının önüne geçecek, size doğru başlangıçlar yapmanız konusunda doğru bilgiler verecek ve sağlıklı beslenme davranışlarını öğretecek işinde uzman insanlarla çalışmak ise sağlıklı beslenmeyi bir yaşam şekline dönüştürme konusunda büyük bir destekçi oluyor. Bu noktada da 15 Günlük Sağlıklı Beslenme Öğreniyorum Programı devreye giriyor.

Peki, bu program kapsamında siz değerli danışanlarımızı neler mi bekliyor?

Öncelikle diyetisyenlerimizden biri ile görüşmek üzere sizleri ofisimize davet ediyoruz. Yüz yüze gerçekleştirilecek ilk seansımızda birlikte dolduracağımız anamnez formu ile sizlerin sağlık profilini ve yaşam şeklini öğreniyor, buna göre hayatınızda değiştirilmesi gereken sağlıksız davranışları, beslenme konusunda yaptığınız hataları tespit ediyoruz ve ardından özel ölçüm cihazı ile vücut analizinizi gerçekleştiriyoruz. Anamnez formu ve ölçümlerin ardından, bu sağlıksız davranışları nasıl yenebilirsiniz, en rahat yolla bu alışkanlıkları sağlıklı alışkanlıklarla nasıl değiştirebilirsiniz konuları hakkında sohbetimizi gerçekleştiriyor, vücudunuz sağlıklı bir profilde değilse bu durumu geliştirebilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda konuşuyoruz. Yeni oluşacak davranışlarınızın birer alışkanlığa dönüşmesi için uygulamanız gereken küçük ödevler veriyor, beslenmeniz konusunda ise sağlıklı beslenmek için yapılması ve dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. Doğru porsiyonlar nasıl oluşturulur, sağlıklı tabak modelleri nasıl geliştirilebilir, günlük yaşantınıza ekleyeceğiniz bitkiler veya besin grupları ile günlük beslenmeniz nasıl zenginleştirebilir konusunda sizlere küçük çaplı bir eğitim gerçekleştiriyoruz.

Bu süreç boyunca sizlere Whatsapp üzerinden destek sağlıyor ve 15 günlük programımız kapsamında oluşabilecek sorularınıza cevap veriyoruz. Bu sayede sağlıklı beslenmeyi hayatınızın bir parçası haline getirme konusunda attığınız ilk adımı en doğru ve en profesyonel şekilde atmış oluyorsunuz.

Dilerseniz bireysel olarak katılabileceğiniz bu programa dilerseniz eşiniz veya arkadaşınız ile birlikte katılabilir, sağlıklı beslenme yolunda en yakınınızdaki kişiye de bu güzel davranışları aşılamasında destek olabilirsiniz.

Detaylı bilgi veya randevu almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sağlık dolu günler dileriz.